Servis Hizmetleri

 

Araç Kabul

Uzman ve deneyimli müşteri danışmanlarımız tarafından karşılanıp isteklerinizi anlatarak neler yapılması gerektiğine birlikte karar verecek, fiyat konusunda önceden bilgi sahibi olacak ve randevunuz ayarlanarak en kısa sürede aracınızı teslim edeceksiniz. Dilerseniz aracınızın bakım/onarımı esnasında, siparişteki yedek parçanız, garanti işlemleriniz ve daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.
 

Mekanik – Periyodik Bakımlar

Aracınızın hareketli veya sabit kalan metal , plastik , kauçuk vb. aksamları çeşitli etkenlerden dolayı zamanla yıpranabilir. Oluşan küçük , önemsiz görünen veya gözle görünmeyen yıpranmaların ileride daha büyük sorunlara neden olmaması için aracınızın belirli periyotlarda  kontrolleri yapılmalıdır.

Çiftkurtlar olarak; yılların getirmiş olduğu tecrübe ve kazandırmış olduğu profesyonellik ile grup bünyemizdeki araçların bakımlarını , büyük bir hassasiyet ve titizlik ile kalite prensiplerimizden ödün vermeden  yapmaktayız .
 

Kaporta ve Boya

Teknolojinin son ürünü olan cihazlarla görevli deneyimli personelimizce, aracınız fabrikadan çıktığı gibi onarılır. Son teknoloji ürünü cihaz kullanımı ile hem aracınızın, hem de personelimizin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır. Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmet ve servisi sunmaktayız.

Boya bölümümüzce en son teknoloji ürünler kullanılıp uzman ve eğitilmiş personelimiz hizmet vermektedir. Kabinimiz Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Ustalarımız araçların kaporta ve boya hizmetini en son teknoloji ürünlerle, büyük bir hassasiyetle en kaliteli hizmeti sağlar.
 

Yedek Parça

Araç üreticisi tarafından pazara sunulan araçların üretiminde kullanılan ve satış sonrasında yine üretici tarafından doğrudan veya yetkili distribütörü / yetkili servisleri aracılığı ile bire bir üretici kalitesi ve araç üreticisinin garantisi ile sunulan parçalardır. Orijinal Yedek Parçalar, araç üreticisi/distribütörü/yetkili servisi tarafından kesilen faturanın tarihinden itibaren üretici/distribütör garantisi altındadır. Özellikle sürüş, seyir ve yolcu emniyeti ile ilgili parçalarda ürün sorumluluğu konusu da dikkate alınmalıdır. Sürüş keyfinizden ödün vermeyin!

Orijinal yedek parça ve orijinal motor yağları kullanın, sürüş keyfiniz bozulmasın.
 

Yol Yardım

Çiftkurtlar Yol Yardım Ekibi her anınızda bir telefon kadar yanınızda ve her dakika sizlerin hizmetinizde.

Kaza yaptığınızda, aracınız bozulduğunda veya yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun fark ettiğinizde, uzman kadromuz ile 444 31 30 olan 24/7 çağrı merkezimizden yada ilgili birimin numaranın iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
 

Sigorta

Çiftkurtlar Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş Sigorta sektöründe profesyonel ve uzman sigorta danışmanları ile birlikte sigortacılığın tüm branşlarında hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında, dünyanın en güçlü reasürans şirketleri ile çalışan Axa Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Genel Sigorta yetkili temsilciliğini yapmaktadır.
 

Anlaşmalı Sigortalar

//]]>