Mercedes

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Mercedes yetkili servisimiz yüksek kalite ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile tam müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Satış sonrası hizmetlerimiz Periyodik Bakım Uygulamaları, Mekanik Onarım , Hasar Onarım, Garanti Uygulamaları, Yol Yardım, Yedek parça ve Aksesuar Satışı, Sigorta olmak üzere müşterilerimizin hizmetine açıktır.

Otomotiv sektöründeki uzun yılların getirdiği tecrübe ve Çiftkurtlar kalitesi ile 2011 yılında başlayan yetkili Mercedes servisi bayiliğini Maslak’ta kurulu 3.000 m2 kapalı alana sahip servisinde devam ettirmektedir.

Mercedes Servis Hizmetlerimizde, mekanik bölümünde 12 adet lift ve eğitimli 18 personelimizle; Kaporta boya da 22 anlaşmalı sigorta ve 11 deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

MERCEDES KAMPANYA VE HABERLERİ

KAMPANYA VE HABERLER


  SERVİS HİZMETLERİMİZ

  Periyodik Bakım ve Mekanik Onarım Uygulamaları


  Otomobile önem verdiğimiz kadar müşterilerimize de önem veriyoruz.

  Otomobilinizi Çiftkurtlar’da servise sokmak; uygun fiyatlara profesyonel bir hizmet alacağınız anlamına gelir.

  Araç satın alırken, marka seçim kriteriniz arasında ‘periyodik bakım ücretlerinin ekonomik olması’ da yer alıyorsa; ve Mercedes-Benz araçlarının periyodik bakım fiyat farklılığından etkileneceksiniz.

  Çiftkurtlar; Aracınızın ilk günkü performansını koruması için gerekli olan periyodik bakım hizmetlerini, uygun fiyat avantajlarıyla sunar.

  Aracınızın %100 güvenli kalmasını sağlamak için bakım ve onarım işlemlerinizi daima yetkili serviste yaptırın.

  Hasar Onarım Uygulamaları


  Çiftkurtlar güvenliğiniz için 7/24 çalışıyor, Size yalnızca aracınızın orijinalliğine özen göstermek kalıyor.

  Kaza durumu dahil aracınızla ilgili her türlü destek için 444 31 30 iletişim hattını arayın.

  Hem aracınızın bütünlüğünü hem kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

  Aracınızın %100 güvenli kalmasını sağlamak için hasar onarım işlemlerinizi daima yetkili serviste yaptırın.

  Garanti


  Mekanik garanti ve sonrasında Mercedes-Benz Onarım Güvencesi süresince, aracın malzeme ya da işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda değiştirilecek parça ve/veya işçilikler garanti kapsamında değerlendirilmektedir.

  Yol Yardımı


  Çiftkurtlar Yol Yardım Ekibi her anınızda bir telefon kadar yanınızda ve her dakika sizlerin hizmetinizde.

  Kaza yaptığınızda, aracınız bozulduğunda veya yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun fark ettiğinizde, uzman kadromuz ile 444 31 30 numaralı çağrı merkezimiz veya 531 081 02 02 numaralı Acil yol yardım hattımız hizmetinize hazır.

  Service24h Acil Yol Yardım


  Yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun fark ettiğinizde, Çiftkurtlar Acil yol yardım hattımızı arayarak, Yol Yardım talep edebilirsiniz. Profesyonel Yol Yardım ekibimiz ihtiyaca göre, aracınıza yol kenarında hizmet verir veya aracınızı en yakın yetkili servise çektirir.

  Aracın yolda arıza yapması durumunda aracın onarım güvencesi boyunca Mercedes-Benz Mobilo ve Yol Yardımı hizmetinden ücretsiz yararlanılabilecektir.

  Memununiyetiniz bizim önceliğimizdir.
  //]]>