Jeep & Alfa Romeo

SATIŞ

JEEP ve Alfa Romeo marka araçların satışı da dahil olmak üzere, Chrysler ve Dodge marka araçlar için servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetlerinin verildiği 3M Oto Servis Ticaret A.Ş. yüksek kalite ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile tam müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, sektörünü iyi tanıyan, satış konusunda deneyimli çalışanlarımızla, sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

1993 yılında başlayan Chrysler & Jeep yetkili bayiligini, bugün Alfa Romeo ve Jeep olarak Maslak’ta kurulu toplamda 4.500 m2 kapalı alana sahip showroom ve servis olarak hem iş hem de yerleşim merkezi olan Maslak’ta hizmet vermekteyiz. 23 Senelik Jeep ve Alfa-Romeo satış ve servis tecrübesi ve her modelde sunduğu test aracı ile sizleri yollarda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamaya davet ediyor.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

ARAÇ KABUL


Servisimiz 3500 m2 kapalı alanda, her türlü mesleki ve iletişimle ilgili eğitimleri almış 35 kişilik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Servis danışmanlarımızın tamamı, motor meslek lisesi mezunu ve değişik üniversitelerin 2 yıllık otomotiv ön lisans bölümünü bitirmiş, konusunda uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Servis danışmanlarımız, Kabul ve Teslimat aşamasında, aklınıza takılan her konuda sizi aydınlatabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Bekleme salonumuz, günlük gazeteleri, güncel dergileri ve uydu antenli TV’si, kablosuz interneti ile, aracınızı beklerken zamanınızı hoşça geçirebileceğiniz bir ortam sunar. Biz aracınız için özenle çalışırken, siz bekleme salonumuzda keyfinize bakın, Çiftkurtlar Hizmet kalitesinin tadını çıkarın.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmetini ilke edinmiş, modern düşünce anlayışıyla Jeep & Alfa-Romeo Çiftkurtlar, devamlı değişen teknolojisiyle kendini sürekli yenileyerek müşterilerine cevap vermektedir.

MEKANİK ATÖYLE


Mekanik teknisyenlerimizin tamamı Motor Meslek Lisesi eğitimini tamamlamış, çoğu bu eğitim üzerine değişik fakültelerin, meslek yüksek okullarının otomotiv bölümlerinde ön lisans eğitimi almışlardır.

Teknisyenlerimiz tüm bu eğitimlere ek olarak, Honda Eğitim merkezinde gerekli tüm eğitimlerini tamamlamış ve gerekli kualifikasyon sertifikalarını almışlardır. Servisimiz 20 adet tam donanımlı ve eğitimli uzman mekanik teknisyenle, müşterilerimize hizmet vermektedir.

BOYA, KAPORTA


Müşterilerimize boya-kaporta konusunda dünya standartlarında en son teknolojik ürünü cihaz-ekipman ve eğitimli, uzman teknisyenleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Komple bütün şaseye sahip binek araçların hasar onarımı teknik donanımı bulunan kaporta&boya servislerinde yapılmalıdır.En son teknoloji doğrultma sehpalarında hasarlı araç orijinal fabrika ölçülerine getirildikten sonra, tam elektronik su bazlı boya kabinlerinde boyanır. Atölyemizde 14 adet iyi eğitimli, uzman boya ve kaporta teknisyenleriyle, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

YEDEK PARÇA


Yedek parça bölümümüz, 350 m2 kapalı alanda, 2adet iyi eğitimli, yedek parça uzmanıyla, müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzmanlarımız, aracınızın orijinal yedek parçalarını Jeep&Alfa Romeo garantisi altında en kısa sürede tedarik eder. Orijinal Yedek Parçalar, Honda aracınızdan beklenilen konforu ve performansı garantiler ve kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sunar.

Orijinal yedek Parça, tasarımı, emniyeti, kalitesi, sürüş güvenliği, teknoloji, çevre duyarlılığı, dayanıklılığı ve verimliliği gibi daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretimi buna göre gerçekleştirilmiş aracınız için en uygun ve güvenilir parçalardır. Orijinal Yedek Parça ile aracınızın ilk günkü değeri korunur. Kullanım süresi, sağlam ve kaliteli olduğundan daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomiktir. Dayanma testlerinde geçirilmiş parçalar;
  • En yüksek kaliteye
  • Maksimum güvenliğe
  • %100 garanti güvenliğine
  • Uzun kullanım ömrüne
  • Seri üretimde kullanılan parçalarla birebir aynı özelliklere sahiptir.
//]]>