Honda

SATIŞ

26 Yıllık Honda geçmişi ile Türkiye’deki en eski bayilerden biri olma özelliğine sahip Honda Plaza Çiftkurtlar, Otomotiv sektörünün en önemli oyuncularından biri olarak, alışılagelmiş bayilik yapısının dışında, çok faklı bir yapıyla hizmet vermektedir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, sektörünü iyi tanıyan, satış konusunda deneyimli çalışanlarımızla, sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

Istanbul’un merkezi noktasında, 1000 m2 showroomu ile kusursuz bir hizmet sağlayan Honda Plaza Çiftkurtlar, her beğeniye uygun, Honda’nın en yeni modellerini sergilemenin yanı sıra, her modelde sunduğu test aracı ile sizleri yollarda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamaya davet ediyor.

HONDA KAMPANYA VE HABERLERİ

KAMPANYA VE HABERLER


  SERVİS HİZMETLERİMİZ

  ARAÇ KABUL


  Servisimiz 4250 m2 kapalı alanda, her türlü mesleki ve iletişimle ilgili eğitimleri almış 60 kişilik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Servis danışmanlarımızın tamamı, motor meslek lisesi mezunu ve değişik üniversitelerin 2 yıllık otomotiv ön lisans bölümünü bitirmiş, konusunda uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Servis danışmanlarımız, Kabul ve Teslimat aşamasında, aklınıza takılan her konuda sizi aydınlatabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

  Bekleme salonumuz, günlük gazeteleri, güncel dergileri ve uydu antenli TV’si, kablosuz interneti ile, aracınızı beklerken zamanınızı hoşça geçirebileceğiniz bir ortam sunar. Biz aracınız için özenle çalışırken, siz bekleme salonumuzda keyfinize bakın, Çiftkurtlar Hizmet kalitesinin tadını çıkarın.
  Servisimiz Honda Türkiye teknisyenler yarışmasında, 1995 yılı Türkiye şampiyonluğu ve Dünya ikinciliği, 2006 yılı Senıor teknisyenler yarışmasında Türkiye şampiyonluğu ve Ortadoğu-Balkanlar-Yakındoğu-Afrika bölge Dünya ikinciliği, 1997 ve 1999 yıllarında Türkiye ikinciliği, 2006 yılında SENIOR teknisyen kategorisinde Türkiye şampiyonluğu, 2012 yılı Honda Rüya Takımı Otomobil (Junior) teknisyenler yarışmasında Türkiye şampiyonluğu, 2015 yılı Honda Rüya Takımı Otomobil Mekanik Teknisyen (Junior) Türkiye şampiyonluğu ve 2015 yılı Honda Türkiye bayiler arası NHC (Kalite Yönetimi) yarışmasında Türkiye şampiyonluğu ve Dünya Şampiyonluğu, 2016 yılı Honda servislerinde Müşteri memnuniyetinde Türkiye ikincisi ve İstanbul birinciliği ödülleri başarılarını elde etmiş teknisyenlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

  MEKANİK ATÖYLE


  Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmetini ilke edinmiş, modern düşünce anlayışıyla Honda Plaza Çiftkurtlar, devamlı değişen teknolojisiyle kendini sürekli yenileyerek müşterilerine cevap vermektedir.

  Mekanik teknisyenlerimizin tamamı Motor Meslek Lisesi eğitimini tamamlamış, çoğu bu eğitim üzerine değişik fakültelerin, meslek yüksek okullarının otomotiv bölümlerinde ön lisans eğitimi almışlardır. Teknisyenlerimiz tüm bu eğitimlere ek olarak, Honda Eğitim merkezinde gerekli tüm eğitimlerini tamamlamış ve gerekli kualifikasyon sertifikalarını almışlardır. Servisimiz 20 adet tam donanımlı ve eğitimli uzman mekanik teknisyenle, müşterilerimize hizmet vermektedir.

  BOYA, KAPORTA


  Müşterilerimize boya-kaporta konusunda dünya standartlarında en son teknolojik ürünü cihaz-ekipman ve eğitimli, uzman teknisyenleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimizde kullanılan teknolojiye örnek %1 hassasiyetli CAROLINER marka şasi aparatı, CAROLINER marka CAROTRONIK bilgisayarlı şasi kontrol-ölçü sistemi, IRT marka bilgisayar kontrollü kızıl ötesi boya kurutma robotu, BLOWTHERM ve NOVAVERTA marka konvansiyonel boya kabini vb. gösterilebilir. Kaporta Boya atölyemizde 21 adet iyi eğitimli, uzman boya kaporta teknisyenleriyle, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  YEDEK PARÇA


  Yedek parça bölümümüz, 400 m2 kapalı alanda, 3 adet iyi eğitimli, yedek parça uzmanıyla, müşterilerimize hizmet vermektedir. Uzmanlarımız, aracınızın orijinal yedek parçalarını Honda garantisi altında en kısa sürede tedarik eder. Orijinal Yedek Parçalar, Honda aracınızdan beklenilen konforu ve performansı garantiler ve kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sunar. Orijinal yedek Parça, tasarımı, emniyeti, kalitesi, sürüş güvenliği, teknoloji, çevre duyarlılığı, dayanıklılığı ve verimliliği gibi daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretimi buna göre gerçekleştirilmiş aracınız için en uygun ve güvenilir parçalardır. Orijinal Yedek Parça ile aracınızın ilk günkü değeri korunur. Kullanım süresi, sağlam ve kaliteli olduğundan daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomiktir. Dayanma testlerinde geçirilmiş parçalar;
  • En yüksek kaliteye
  • Maksimum güvenliğe
  • %100 garanti güvenliğine
  • Uzun kullanım ömrüne
  • Seri üretimde kullanılan parçalarla birebir aynı özelliklere sahiptir.
  //]]>